Od teraz klienci będą mogli cieszyć się pełnym komfortem w deszczowe dni. Pojemniki zawierają worki, które w łatwy sposób uporają się z mokrymi parasolami. Łatwe w użyciu automaty z workami na mokre parasole to wyjątkowy sposób na deszczowe dni.

Duże korzyści, świetna obsługa oraz innowacja

  • Innowacyjne rozwiązanie na deszczowe dni. Pokaż klientom swoje wysokie standardy.
  • Zapomnij o mokrych dywanach czy holach. Zapomnij o silskich podłogach i zaoszczędź na czyszczeniu.
  •  Łatwy w użyciu mechanizm. Samoobsługa przez klientów.

Dodatkowe zalety DROPCARE

  • Nierdzewna stal. Wysoka jakość, wygląd, trwałe i solidne wykonanie.
  • Obudowa z instrukcją obsługi klienta Łatwe w obsłudze.
  • Uchwyt z możliwością przedłużenia i kółka. Elastyczne przemieszczanie.

Oto korzyści….

Patrz na świat oczami swoich klientów. Zapewnij rozwiązanie na deszczowe dni

W europejskich miastach często pada deszcz (np. w Berlinie średnio 166 dni w roku). Nasz pojemnik zawiera 1000 worków na mokre parasole.. Zapewnij klientom wygodę w swoim miejscu.

Ty decydujesz

Pokaż klientom swoje wysokie standardy. Łatwe w użyciu pojemniki z workami na mokre parasole to wyjątkowy sposób na deszczowe dni.

Inowacyjne i proste rozwiązanie na deszczowe dni

Inowacyjne i proste rozwiązanie na deszczowe dni Łatwy w użyciu mechanizm. Samoobsługa przez klientów. Brak elektroniki. Jesteś elastyczny, ponieważ zasilanie nie jest wymagane. Wykonane z nierdzewniej stali. Ciesz się wysoką jakością, wyglądem, trwałym i solidnym wykonaniem. Odporne na warunki atmosferyczne i wodę więc praktycznie bezobsługowe. Nie potrzeba więcej argumentów.

Koniec z wilgocią i wilgotnością. Obniż koszty

Mokre parasole bezpiecznie przechowywane, co obniża koszty i oszczędza nerwy. Pojemniki chronią towary na sprzedaż, urządzenia i meblie przed wodą. Ponadto unikniesz ryzyka poślizgnięcia się i zaoszczędzisz na czyszczeniu.

Mogą być stosowane wszędzie

Pojemniki na mokry parasol są praktyczne i uniwersalne. Doświadczaj ich zalet w centrach handlowych, sklepach, hotelach i centrach konferencyjnych, biurach i salach recepcyjnych. Poza tym także w muzeach, teatrach i kościołach. I u każdego, kto dba o swoją garderobę.

Dostępne w całej Europie

Szybka dostawa dystrybutorów: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Belgia, Holandia, Luksemburg, Polska, Dania, Szwecja, Islandia, Norwegia, Finlandia, Estonia, Litwa, łotwa, Czechy, Węgry, Słowacja, Chorwacja, Bułgaria, Rumunia i Grecja.

Europe